FURNITURE / Tables / Telefonbord 5668306

nr 566 8306

Telefonbord

Lenght: ()

Stringmodell 50-tal, längd: 57, djup: 33, höjd: 59

Condition: slitage

100

SEK 300

Monday February 16 2009
at 19:04:06