FURNITURE / Tables / Telefonbord 5668306
nr 566 8306
Telefonbord
Lenght: ()
Stringmodell 50-tal, längd: 57, djup: 33, höjd: 59
Condition: slitage
100
SEK 300
Monday February 16 2009
at 19:04:06
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr